Actueel weer Schoonaarde (Skyz)
Laatste update: 2026-05-29 om 23:59 uur
| Temperatuur | 19.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.6 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 40.9 km/u om 17:39 u |
| Minimum temp. | 17.8 °C om 04:04 u |
| Maximum temp. | 32.6 °C om 15:14 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 15.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:46 u |